tr?id=755589168594702&ev=PageView
&noscript=1

Trenerka postaw żywieniowych,

założycielka Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, Master Psychologii Sukcesu i zmiany osobistej.  Prowadzi indywidualne plany zdrowienia i pracuje z osobami, które chcą wrócić do zdrowia i wewnętrznej równowagi. Autorka książki “Jak dbać o siebie bez leków i lekarzy?” W autorskim koncepcie „SELF” zawiera zintegrowane podejście, gdzie łączy odżywianie, oczyszczanie i regenerację ciała z Medycyną Chińską, Ayurwedą, dietetyką kliniczną, Totalną biologią, psychosomatyką, medycyną bioinformacyjną, pracą mentalną i wewnętrznym rozwojem bo wie, że równowaga w życiu i zdrowiu zaczyna się od integracji ciała, umysłu, energii i duchowości.

 

Magda Dorko
Magda Dorko

Z wykształcenia dziennikarka. Pisze dla czasopisma E!STILO, Harmonii Życia, Viva Zioła oraz gościnnie dla magazynu VIP, Wirtualnej Polski i Hello Zdrowie. Prowadzi kursy i szkolenia z zakresu zmian nawyków żywienia i Medycyny Funkcjonalnej. Współpracowała z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego, Fundacją “Przyjaciółka”, Polską Akademią Zdrowia a także była członkinią stowarzyszenia “Dziennikarze dla Zdrowia”. Ekspertka audycji “Radiowa Klinika Zdrowia” w radiu RPL i na portalu Wirtualnej Polski „abcZdrowie”. Pomysłodawczyni i organizatorka pierwszej w Polsce Integracyjnej Konferencji Zdrowia w roku 2016 w Warszawie. Tłumaczy artykuły z portalu Science Daily, który jest źródłem światowych doniesień naukowych z dziedziny zdrowia i medycyny.

Kursy żywieniowe online

Obecnie zawodowo poświęca się zmienianiu stylu życia szeregu Polek poprzez organizację kursów żywieniowych online oraz przygotowywanie indywidualnych planów zdrowienia. Celem prowadzonych konsultacji jest dotarcie do przyczyny dolegliwości, a nie skupienie się na stłumieniu objawów. Prawidłowo przeprowadzona terapia pozwala odzyskać harmonię w życiu oraz poprawić kondycję psychiczną i fizyczną.

Nadwaga, depresja, nadciśnienie, choroby serca – to tylko część schorzeń powodowanych stresem, złą dietą, niewielką aktywnością fizyczną. Dotyczą one zarówno osób starszych, jak i młodszych, a u ich podstaw leży postęp cywilizacyjny. W przypadku medycyny konwencjonalnej na nadciśnienie zostaną przepisane odpowiednie leki, na depresję – antydepresanty, a może warto byłoby, zamiast leczyć konsekwencje, przyjrzeć się źródle choroby i rozpocząć terapię holistyczną, obejmującą wszystkie sfery wpływające na zdrowie? Właśnie z takim przesłaniem wychodzi naprzeciw swoim klientkom Magdalena Wojciechowska, organizując kursy żywieniowe przez internet oraz pozostałe szkolenia z zakresu medycyny funkcjonalnej.

Umów się na sesję ze mną

Poznasz rozwiązania, które łączą wiedzę Medycyny Chińskiej, dietetyki klinicznej, ayurwedy, medycyny akademickiej, makrobiotyki, psychosomatyki i psychologii tylko dla Ciebie. Wzmocnisz odporność, uregulujesz poziom hormonów i oczyścisz swoje ciało i umysł.


  W swojej pracy

  Stawiam na ciągły rozwój!

  cer1
  cer2
  cer3
  cer4
  cer5
  cer6
  cer7
  cer8
  cer9
  cer10

  Kalendarium

  Moje umiejętności miękkie

  • Certyfikat Coach Mentor Consult
  • Zaawansowany Master Psychologii sukcesu i zmiany osobistej
  • Master Psychologii Sukcesu i zmiany osobistej
  • Behavioriks
  • Zaawansowany Trening Trenerski
  • Trening Trenerski
  • Praktyk Psychologii Sukcesu i Zmiany osobistej

  Moje Życie

  • 2006Diagnoza Hashimoto i hormonoterapia
  • 2008Zmiana miejsca pracy i wykonywanego zawodu
  • 2012Załamanie zdrowia i kolejne diagnozy lekarskie
  • 2012Podjęcie decyzji o zmianie sposobu odżywiania i stylu życia
  • 2012Praca ze sobą, swoimi przekonaniami i pierwsze szkolenia rozwojowe
  • 2013Decyzja o byciu trenerem postaw żywieniowych
  • 2014Założenie Instytutu Medycyny Funkcjonalnej
  • 2015Pierwsze szkolenie o odżywianiu w chorobach z autoagresji
  • 2016Pierwsza Integracyjna Konferencja Zdrowia
  • 2017Współpraca z magazynem E!STILO
  • 2017Współpraca z Radiem RPL
  • 2018Współpraca z Harmonią Życia
  • 2018Współpraca z magazynem VIP

  Moje Zdrowie

  • 2018 Kurs Podstawowy Medycyny Komórkowej
  • 2018 Diagnostyka Nietolerancji pokarmowej IgG-zależnej
  • 2017 Wprowadzenie do genetyki
  • 2017 Skóra zwierciadłem zdrowia
  • 2015 Studia podyplomowe „Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych
  • 2015 Znaczenie prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego

  Co mówią o mnie inni?

  Bardzo polecam szkolenie u Magdaleny. Duża dawka trudnej wiedzy przedstawiona w prosty i przystępny sposób. Fajna babka z jajem

  Jolanta Dąbrowska, Warszawa

  Zapraszam na spotkania organizowane przez Magdalenę jeśli chcesz nauczyć się i poznawać samego siebie na wielu płaszczyznach. Nie tylko ciała lecz także energii i Ducha. Jeśli chcesz znaleźć rozwiązanie lub wprowadzić zmiany w życiu, szkolenie Magdaleny może Ci w tym pomóc.

  Agnieszka Wiśniewska, Warszawa

  Szkolenie jak i wiedza merytoryczna Magdaleny jest na bardzo wysokim poziomie. Zaprezentowała szersze spojrzenie na temat przyczyn powstawania chorób. Przedstawiał wiele rozwiązań, które można jednocześnie włączyć w proces zdrowienia.

  Konrad Skalski, Warszawa

  Udział w szkoleniu Magdaleny to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Dowiedziałam się mnóstwa nowych rzeczy, mimo wieloletniego szukania informacji na temat Hashimoto. Zmieniłam dotychczasowe spojrzenie na chorobę oraz moją drogę zdrowienia.

  Renata Szumigaj, Warszawa
  mw op 1
  op1

  Dzięki Magdalenie zrozumiałam, że najpierw należy poznać siebie, swój charakter i swoja historię aby z głową stawić czoła chorobie. Uzyskałam wiedzę, w jaki sposób można wykorzystać naturalne metody i wyprowadzić organizm z beznadziejnego przypadku. Dziękuję. Z pewnością wdrożę w życie.

  Paulina Tadzik, Warszawa

  Szkolenia Magdaleny zaskakują sposobem prowadzenia i wiedzą, jaką posiada. Prowadzone są w sposób luźny, łatwo dostępny. Jeśli chcesz zwiększyć świadomość własnego zdrowia, dzięki szkoleniom z Magdaleną, to się stanie.

  Daria Bugajewska, Poznań

  Kiedy pierwszy raz przyjechałam do Magdaleny na szkolenie, wiedziałam, że nie będzie to ostatni raz. Zaskoczyła mnie swoją wiedzą i osobą. Dała mi nową energię na uczenie siebie.

  Zuzanna Kamińska

  Szkolenia Magdaleny to dobry krok w kierunku naprawy swoje zdrowia. Otrzymasz wiedzę jak naprawić „swój umysł’, jak szukać przyczyn swojej choroby, jak wprowadzać zmiany w życiu, jaką diagnostykę robić. Dużo porad. Polecam.

  Monika Wasyłeczko, Warszawa

  Dlaczego JA?

  Zauważyłam, że większość kobiet boi się decydować o swoim zdrowiu i woli zaufać innym, przez co podejmowane działania bywają chaotyczne i zazwyczaj koncentrują się na objawach. To sprawia, że pomimo korzystnych zaleceń nie udaje się osiągnąć swoich celów. Jednocześnie ciężko im znaleźć odpowiedniego specjalistę, który odpowiedzialnie ułoży plan działania, angażując wszystkie obszary, w których funkcjonujemy na co dzień.

  Postanowiłam rozwiązać ten problem tworząc INDYWIDUALNE PLANY ZDROWIENIA – najbardziej zintegrowany sposób powrotu do zdrowia, który obejmuje pracę z ciałem, umysłem, energią i duchowością. Zależało mi na stworzeniu produktu, który zagwarantuje klientowi rozwój na każdym poziomie życia. Moja współpraca zawsze rozpoczyna się od poznania historii klientki i stworzeniu mapy zdrowia dla każdej z osobna. Pomagam w ułożeniu poszczególnych działań, wdrożeniu zaleceń, współpracy z innymi specjalistami, wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, planowaniu i organizacji procesu.

  Sprawdź, czy mogę pomóc również Tobie ↪